Netflix’ De Haftanın En Çok İzlenenleri!

Netflix’ De Haftanın En Çok İzlenenleri!

Netflix’ De Haftanın En Çok İzlenenleri!

Dijital bir içerik platformu olan Netflix birçok insan tipine ev sahipliği yapıyor. İnsan tipi arttıkça zevkler ve renklerde farklılaşıyor elbette. Bu haftanın 1. sırasında bir türk dizisi var. Aşk 101 bu listeye 1. sıradan giriş yaptı ve gençlik dizisi olarak da algılanabilicek yapı çıktığı tarihten itibaren sosyal medya dahil olmak üzere bir çok yerde popüler olduğunu sadece biz değil istatistiksel olarak da rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

1- Aşk 101

Yayınlanmadan önce bile olumlu olumsuz bir çok yorum alan dizi Cinayet Süsü’ nün de Netflix’ te yerini almasıyla ilk  bir kaç gün birinci sıradaki yerini kaptırsa da bu durum fazla uzun sürmedi ve zivredeki yerini geri aldı.

İkinci sıradaysa Marvel evreninden bir film yer alıyor. Örümcek Adam Eve Dönüş filmi. Marvel Sinematik Evreni’nin ilk solo Örümcek Adam filmi olan çizgi roman uyarlaması. Bu film Avengers Infinity War öncesi 2017 de çıkan karakter tanıtımı adına önemli rol oynamış bir filmdir. Neredeyse 3 senelik bir film olmasına rağmen hala ilgi görüyor olması iyi bir yapım olduğunu gösterse gerek diye düşünüyoruz.

2- Örümcek Adam Eve Dönüş

Netflix’in yeni orijinal dizilerinden olan bu yapım, geçtiğimiz günlerde listeye beşinci içerik olarak giriş yapmıştı. Belçika yapımı dizi kısa sürede beğeni topladı ve bugün en çok izlenen üçüncü içerik oldu. Evet o dizinin adı Into The Night! Listemizin üçüncü ve son sırasında bulunan dizi piyasaya bilim kurgu ve gerilim türünde bir yapıt ortaya koydu ve ilk sezonunu yayınladı. Toplam 6 bölümden oluşan yapımın bölüm süreleri ortalama 40 dakika üstelik dizi de Ayaz adlı karakteri Türk bir oyuncu olan Mehmet Kurtuluş canlandırıyor.

3- Into The Night

 

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir