Normal Fotoğrafları Bile Mükemmelleştiren Programlar!

Normal Fotoğrafları Bile Mükemmelleştiren Programlar!

Normal Fotoğrafları Bile Mükemmelleştiren Programlar!

Genel olarak hepimiz sosyal medyaları kullanıyoruz. Kendi tarzlarımıza göre fotoğraf çekip biraz da uğraştan sonra paylaşıyoruz. Kadınlar biraz daha fazla uğraşsa da sonuç hep aynı. Ne kadar uğraşsakta ünlüler veya fenomenlerin fotoğrafları kadar kusursuz bir portre yaratamıyoruz. Bununla ilgili bir liste yaptık ve sonucunda harika programlar olduğunu gördük. Daha fazla uzatmadan bakalım bu programlar neymiş?

1- VSCO

 

En çok bilinenlerden birisiyle başlayalım. Fotoğraf uygulamalarının en eskilerinden birisi olmasıyla birlikte çekilen her fotoğrafında profesyonel bir şekilde çekilmiş gibi göstermesiyle ünlü. Ücretsiz fakat VSCO X uygulaması ücretli ve çok daha fazla seçenek mevcut.

2- Snapspeed

Bu sefer de kullanım kolaylığıyla ön plana çıkan bir uygulamayla tanışalım. Bu tür programlarda henüz ilk adımınız ise bu program tam da size göre. Kullanım kolaylığı, her şeyi deneyim sonra geri alma özelliği ile tam bir kullanıcı dostu denebilir. Bu programsa hiçbir ücret talep etmiyor.

3-Lightroom CC

Soft ve gerçekten saf bir güzellik arıyorsanız ünlü program Adobe’ nin mobil de geliştirdiği bu programı listenin sonuncusu olarak buraya ekliyorum. Kalitesinin tartışmaya açık olmadığı gibi ücretsiz olması da ayrı bir güzellik sanırım.

 

8 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. 6 ay önce

    Teşkkür ederim benim için de bir sorundu şimdi daha iyi olacağına eminim

  2. 6 ay önce

    Benim tipimi bunlar bile düzeltemiyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir