17 Yaşındaki Gencin Koronavirüs Takip Sitesine 8 Milyon Dolarlık Reklam!

17 Yaşındaki Gencin Koronavirüs Takip Sitesine 8 Milyon Dolarlık Reklam!

17 Yaşındaki Gencin Koronavirüs Takip Sitesine 8 Milyon Dolarlık Reklam!

Yaptığı başarılı işlerle daha önce de gündeme gelen 17 yaşındaki lise öğrencisi Avi Schiffmann bu sefer de koronavirüs takip sitesi kurmuştu. Günde 30 milyon kişini girdiği siteye gelen reklam talepleri de orantılı olarak büyük oluyor. Genç Avi Schiffmann gelen tüm reklam taleplerini reddettiğini duyurdu.

Hepimizi etkisi altına alan koronavirüs salgını, uzun bir süre daha insanlığı etkileyecek gibi duruyor. Hal böyle olunca koronavirüs ile ilgili sitelerin en başında gelenlerden birinin sahibi olan 17 yaşındaki Avi Schiffmann kendisiyle yapılan röportajlar da siteyi güncel tutup geliştireceğini ve yeni özellikler ekleneceğini duyurdu.

Dünya Sağlık Örgütü’nün  verilerini de alan Bu siteden tüm ülkeler hakkın bilgi sahibi olabilirsiniz. Yaptığı başarılı işten dolayı kendisiyle gurur duyduğunu fakat bununla gündeme gelmek istemediğini ifade eden Schiffmann gelecekte Dünya Sağlık Örgütü’nün insanara bilgi aktarımıyla ilgili işler yapmasını ümit ettiğini belirtti.

Yaptığı başarılı işin çok fazla sorumluluk gerektiğini farkında olan genç sitede olan problemlerden dolayı bazı geceler uyuyamadığını belirtti.

8 Milyon Dolarlık Teklif Reddedildi!

Bugüne kadar toplam 700 milyon kişini ziyaret ettiği siteye 8 milyon dolar gibi bir çok reklam teklifi geldiğini idda eden Avi Schiffmann tekliflerin hepsini reddettiğini ve asıl önemli olanın ve yapması gerekenin insanlara doğru bilgiyi sağlamak olduğunu söyledi. Diğer sitelerin reklam alması gerektiğini ama kendi sitesinin interneti iyi olmayan insanlar için zorluk çıkaracağını belirtti. Sitesini gelecekte satabiliceğini de belirtti. Şuan sitesinden oldukça memnun ve koyduğu bağış butonundan sonra eklentilerinin geliceğini söylemeden geçmedi.

 

 

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir