Deadpool Safından Marvel’ a İğneleme!

Deadpool Safından Marvel’ a İğneleme!

Deadpool Safından Marvel’ a İğneleme!

Geçenler de Deadpool’ un 3. filmi için açıklamalar yapan Deadpool’ün yaratıcısı Rob Liefeld, Marvel’ ın bir planı olmadığını fakat film çıksa da çıkmasa da ondan para kazanmaya devam edeceğini söyledi.

Deadpool vurdumduymaz tavırları ve ölümsüz olması onu hayranlarına çok sevdirmişti. 1991 yılında çizgi roman dünyasına adım atan Deadpool, 2016 yılında beyaz perdede sinemaseverlerin karşısına çıkmıştı. 2016’daki ilk filmin çok beğenilmesinin ardından 2018 yılında ikinci bir Deadpool filmi yayınlanmıştı.

Üçüncü Film Durduruldu!

İlk film de yakaladığı ivmeyi sonrasın da çıkan ikinci filmde de gösteren Deadpool, üçüncü film de o kadar acele etmemeyi düşünüyor. Birçok kişi bunu eleştirirken Deadpool’ un yaratıcısı Rob Liefeld de o eleştirenler arasında ki yerini aldı diyebiliriz.

Üçüncü filmle alakalı ” Sıfır fikir” iddalarında bulunan Rob Liefeld “ Şu anda Deadpool 3 için bir çalışma olmadığını biliyor muyum? Evet, biliyorum” açıklamasın da bulundu. Deadpool 3 için çalışmaların devam etmemesi konusunda kendisinin endişe etmediğini söyleyen Liefeld üçüncü film de yapımcı olarak yer almayacağını da söyledi ve “1991’den beri Deadpool’dan gelen gelir akışım var. Zaten ödeme almaya devam ediyorum” dedikten sonra Marvel’a “Bu filmi yapsanız da yapmasanız da kalın bir çek alıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

 

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir