Netflix’ in Yeni Yayınlanacak Filmi Da 5 Bloods’ tan İlk Fragman!

Netflix’ in Yeni Yayınlanacak Filmi Da 5 Bloods’ tan İlk Fragman!

Netflix’ in Yeni Yayınlanacak Filmi Da 5 Bloods’ tan İlk Fragman!

Netflix’ in bir süredir üstün de çalıştığı orijinal filmleri arasında görmeyi beklediğimiz Da 5 Bloods haziran ayın da geliyor. İlk fragmanı yayına giren film savaşın iç yüzünü ortaya çıkartıyor fragmanla birlikte yaklaştığını görüyoruz.

Netflix bir yandan kendine özgü filmleri diğer yandan dizileriyle içerik üretirken lisanslı yapımlarını da eksik etmiyor. Şirket bugüne kadar binlerce içeriği kullanıcılarıyla buluştururken aynı zaman da yeni içerikler üretmek zorun da kalıyor. Yeni filmi Da 5 Bloods’ un da bir süredir üstünde çalışıldığı gündemdeydi.

Delroy Lindo, Isiah Whitlock Jr., Norm Lewis, Clarke Peters, Jonathan Majors, Jean Reno, Paul Walter Hauser ve Chadwick Boseman gibi isimleri bir araya getiren film Vietnam Savaşı’ ndan gazi olarak geri dönebilen 5 yakın arkadaşı konu alıyor. Kaybolan komutanlarını ararken aynı zaman da külçe altın arayacak. Filmin fragmanından da anlaşılacağı üzere kesim kesim Vietnam’ ı da göreceğiz.

Tam olarak bize ne sunacağını bilmediğimiz film savaş filmi sevenler arasın da özellikle bu sıkıcı sıcak günler de merakla bekleniyor diyebiliriz. Film 12 Haziran da izleyicileriyle buluşacak.

İşte Da 5 Bloods Fragmanı!

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir