Yeni Korku Filmi Relic’ in İlk Fragmanı Yayınlandı!

Yeni Korku Filmi Relic’ in İlk Fragmanı Yayınlandı!

Yeni Korku Filmi Relic’ in İlk Fragmanı Yayınlandı!

Korku ve gerilim filmi sevenler için güzel bir haber desek pek de yalan olmaz, Relic filminin ilk fragmanı bugün yayınlandı. Ev de olduğumuz bu süreçte film seçmekte bir o kadar zorlaştı diyebiliriz. IFC Midnight tarafından yapılan Relic filmi yorumculardan oldukça iyi yorumlar aldı. 

Korku ve gerilim kategorisi oldukça eski ve büyük bir kitleye ev sahipliği yapıyor. Bu yoğunluğa karşılıklı olaraksa yalnızca sayılı içerik hafızalara kazıldı. Bu içerikler arasında son yıllarda çıkan Babadook ve Hereditary serileri de bulunuyordu.

Eskiden de korku ve gerilim sektörün de kendinden söz ettirmiş olan IFC Midnight, önümüzdeki aylarda seyircileri ile buluşacak olan Relic’ in fragmanını bugün yayınladı. Bu kez de kendinden söz ettireceğine emin adımlarla ilerleyen IFC Midnight bu kez gerçekten de başarılı bir iş çıkarmış olabilir.

Hikaye Ve Oyuncu Kadrosu 

Relic filmi Edna isimli kızın kayboması ile birlikte hikayeye giriyor, Edna’nın kızı olan Kay ve torunu Sam, Edna’yı bulmak için eve dönüyor. Fakat eve döner dönmez Edna’ yı kontrol altına almış olan lanetli bir varlıkla karşılaşıyorlar.

Relic’ in oyuncu kadrosuysa oldukça güzel diyebiliriz. Daha önce de matrix serilerinde oynayan Robyn Nevin, Fifty Shades Darker’da gördüğümüz Bella Heathcote ve son olarak Match Point’te gördüğümüz Emily Mortimer ve Kairos’ta gördüğümüz Chris Bunton ikilisi yer alıyor. Yönetmen olaraksa Drum Wave, Creswick ve Upgrade yapımlarının yönetmeni Natalie Erika James olucak.

Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle izleyicileri meraklandıran Relic, eleştirmenlerden tam not alırken film bulamayanlara çağre olarak gelicek gibi duruyor. Relic, sayılı sinema salonunda ve bazı dijital platformlarda 10 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanacak.

İşte O Fragman!

 

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir