Vatan Bilgisayar Ne Zaman Açılacağını Duyurdu!

Vatan Bilgisayar Ne Zaman Açılacağını Duyurdu!

Vatan Bilgisayar Ne Zaman Açılacağını Duyurdu!

Ülkemiz de oldukça adı olan teknoloji satış mağazası Vatan Bilgisayar gibi bir sürü teknoloji ve giyim mağazaları da koronavirüs salgını yüzünden süresinin ne zaman olduğu belli olmaksızın kapanmıştı. İstatistiklere göre oldukça iyi ve aşağıya doğru inen bir koronavirüs dönemine girdiğimiz anlaşılırken mağazaların da bazıları  sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak açılmıştı. Teknoloji severler ise bu konuda biraz şanssızdı. Fakat Vatan Bilgisayar attığı tweetle birlikte sevenlerini mutlu etti. 

1 Haziran tarihin de açılacağını duyuran Vatan Bilgisayar, sosyal mesafe kuralları ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Muhtemel olarak sosyal mesafe kurallarına uyarak açılacağını söylemek pek de yanlış olmaz.

Teknoloji Mağazalarının Açılmasına Talep Artmıştı

Ülkemiz normalleşme sürecine girdiğinden beri bir çok mağaza sosyal mesafe kurallarına uyarak şubelerini açmıştı. Bu salgını belirli seviye de arttırırken aynı zaman da ekoominin düzelmesine de yardımcı oluyordu. Burda dikkat etmemiz gereken noktaysa hepimiz için geçerli olan, ihtiyacımız olmadığı taktirde gitmemek olacak elbette. Ne kadar çabuk atlatırsak o kadar iyi diyoruz ve bunun için zor da kalmadığımız taktirde dışarı çıkmıyoruz.

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir