NBA’ De Sanal Seyirci Dönemi Başlıyor!

NBA’ De Sanal Seyirci Dönemi Başlıyor!

NBA’ De Sanal Seyirci Dönemi Başlıyor!

Malum virüs yüzünden askıya alınan ve dünyanın en çok takip edilen basketbol ligi NBA mart ayından beri severlerinden uzak kalmıştı. Virüs bizi eve kapatırken izlerken zevk aldığımız şeyleri de elimizden aldı demek pek de yanlış olmaz sanırım. 

Online ders ve arkadaşlarla görüntülü konuşma derken alıştığımız dijital ortamı geliştiren Microsoft, Teams uygulamasını kullanan basksetbol hayranlarına maçları canlı izlerken aynı zamanda orada olmalarını sağlayacak. Nasıl mı? 

İşte Böyle!

30 Temmuz’ da son bulacak olan özlem böylelikle eski heyecanı kadar olmasa da son bulacak. Microsoft ve NBA, sahaya sahanın üç yanını kaplayan 5,2 metre uzunluğunda dev ekranlar yerleştireceğini ve uygulamada ki ”Together” adıyla yeni gelen modu kullanan seyircileri ekranlarda göstereceğini duyurdu.

Yani artık sanal seyirciler olarak yerimizi alabiliriz. NBA ve Microsoft’ un açıklamasına göre salondaki insanların program sayesinde sanki gerçekten orda koltuklarında oturuyorlarmışcasına bir hava katacak. Ayrıca sesleri hem sahaya hem de farklı platformlardan maçı takip eden basketbol sevenlerinin ekranlarında da bulunucak.

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir