Youtube’ a Giriyoruz!

Youtube’ a Giriyoruz!

Youtube’ a Giriyoruz!

Teknolojiden modaya ordan da eğlence ve uzay sektörüne kadar siz okurlarımızın vakitlerini güzel geçirirken bir o kadar da eğlenmenizi amaçlamıştık. 11 Mayıs’ ta başladığımız bu güzel serüvene farklı platformlarla devam etmeyi planlağımız gibi bizim için de önemli olanın sizlerin düşünceleri olduğunu bilmeniz bizim için çok önemli.

Farklı yerler derken aslında çok da farklı değil aksine herbirimizin günlük hayatta vakitlerimizi geçirdiğimiz sosyal platformlardan bahsediyoruz. İlk başta haberlerimizin ve internet sitemizin insanlara ulaşması ve birilerinin hala birşeyler için çabaladığını göstermek için İnstagram üzerinden haberlerimizi paylaşmaya başlamıştık. Şimdiyse farklı bir platform olarak Youtube için stüdyomuzu hazırladık.

Farklı insanlar konuk alarak istediğiniz her soruyu sorabileceğiniz fenomen ve youtuberları konuk alarak başlayacağımız serimize en başın da ”Biz Kimiz?” adlı video ile giriş yapacağız. Konuklarımızın tek ve en önemli özelliği ise çabalamaktan vazgeçmeyen insanlardan oluşacağını önemle belirtmek istiyoruz.

Uzun lafın kısası Youtube’ da görüşmek üzere!

 

 

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir